Střechy Luňáček - služby

„NAŠÍ PRIORITOU JE KOMPLEXNOST DODÁVEK A POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB S PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM K ZÁKAZNÍKŮM.“

Dodáváme opravdu vše, co je na střechu potřeba. Stavíte či rekonstruujete střechu?

Využijte naše služby:

Střechy LuňáčekStřecha na klíč

Zařídíme vše potřebné pro vaši novou střechu. Specializujeme se na stavbu kvalitních šikmých i plochých střech. Dodáme Vám střechu přesně podle vašich přání, a pokud si nevíte rady, poradíme nejvhodnější řešení.

Oprava a rekonstrukce střechy

Specializujeme se nejen na výstavbu střech nových, ale také na opravy a rekonstrukce střech stávajících. Pokud již nejste se svou starou střechou spokojeni, neotálejte a vyměňte Vaši starou střechu za novou nebo si jí nechte opravit.

Izolace střech

Profesionální izolace střech zabraňuje únikům tepla do okolí v zimních obdobích a naopak v letních měsících zpomaluje prostup tepla od slunečního záření z vnějšího prostředí dovnitř objektu. Kvalitní hydroizolace dokáže zamezit škodlivým účinkům vody na jednotlivé části stavby a tím prodloužit její trvanlivost.

Klempířské práce - výroba a dodávka oplechování na míru

Zhotovíme vám oplechování okenních parapetů, komínů, štítové lišty, okapový plech, úžlabní plechy, prostupy střechou, apod. Na oplechování používáme kvalitní materiály - pozink, měď, barvený i přírodní hliník, barvený plech, titanzinek, rheinzink a nerez a další.

Pokrývačské práce

Naši pokrývači se specializují jak na ploché střechy, tak i na střechy šikmé. Jsme připraveni navrhnout řešení a provést montáž střešní krytiny.

Střechy LuňáčekTesařské práce

Odborně provedené tesařské práce jsou základ a kvalitní dřevěné nosné střešní konstrukce zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu.

Odborné poradenství

Rádi vám poskytneme odborné rady, předvedeme jednotlivé materiály a vysvětlíme jejich vlastnosti, projednáme s vámi plány střechy a pomůžeme najít ideální řešení k vaší spokojenosti.

Doprava materiálu na stavbu

Veškerý materiál dovezeme přímo na stavbu vlastními prostředky.

Na střechy používáme

Střechy realizujeme pouze s vybranými dodavateli materiálů - Bramac, KM Beta, Tondach, Lindab, Velux, Fakro, Řehola, Cembrit, atd.

Certifikáty

Aktuálně (všechny články)

 • dub 18

  Údržba střechy v zimě

  Sníh na střechách domů působí poeticky a podporuje sváteční náladu Ladovské zimy.

  Ano … krása a půvab.

  Každá krása však s sebou nese i jistou míru nebezpečí.

 • lis 09

  Nová střecha se slevou

  Při objednání zakázky do konce roku 2016 získáte slevu ve výši 20 % na práci i materiál.

  Střechy Luňáček
Nastavení cookies