Pavel Luňáček

Střechy Luňáček - služby

„NAŠÍ PRIORITOU JE KOMPLEXNOST DODÁVEK A POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB S PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM K ZÁKAZNÍKŮM.“

Dodáváme opravdu vše, co je na střechu potřeba. Stavíte či rekonstruujete střechu?

Využijte služeb firmy Střechy Pavel Luňáček

Střecha na klíč

Zařídíme vše potřebné pro vaši novou střechu. Specializujeme se na stavbu kvalitních šikmých i plochých střech. Dodáme Vám střechu přesně podle vašich přání, a pokud si nevíte rady, poradíme nejvhodnější řešení.

Oprava a rekonstrukce střechy

Specializujeme se nejen na výstavbu střech nových, ale také na opravy a rekonstrukce střech stávajících. Pokud již nejste se svou starou střechou spokojeni, neotálejte a vyměňte Vaši starou střechu za novou nebo si jí nechte opravit.

Střechy Luňáček

Izolace střech

Profesionální izolace střech zabraňuje únikům tepla do okolí v zimních obdobích a naopak v letních měsících zpomaluje prostup tepla od slunečního záření z vnějšího prostředí dovnitř objektu. Kvalitní hydroizolace dokáže zamezit škodlivým účinkům vody na jednotlivé části stavby a tím prodloužit její trvanlivost.

Klempířské práce - výroba a dodávka oplechování na míru

Zhotovíme vám oplechování okenních parapetů, komínů, štítové lišty, okapový plech, úžlabní plechy, prostupy střechou, apod. Na oplechování používáme kvalitní materiály - pozink, měď, barvený i přírodní hliník, barvený plech, titanzinek, rheinzink a nerez a další.

Pokrývačské práce

Naši pokrývači se specializují jak na ploché střechy, tak i na střechy šikmé. Jsme připraveni navrhnout řešení a provést montáž střešní krytiny.

Tesařské práce

Odborně provedené tesařské práce jsou základ a kvalitní dřevěné nosné střešní konstrukce zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu.

Střechy Luňáček

Odborné poradenství

Rádi vám poskytneme odborné rady, předvedeme jednotlivé materiály a vysvětlíme jejich vlastnosti, projednáme s vámi plány střechy a pomůžeme najít ideální řešení k vaší spokojenosti.

Doprava materiálu na stavbu

Veškerý materiál dovezeme přímo na stavbu vlastními prostředky.

Na střechy používáme

Střechy realizujeme pouze s vybranými dodavateli materiálů - Bramac, KM Beta, Tondach, Lindab, Velux, Fakro, Řehola, Cembrit, atd.

+420 777 800 181